Rádi byste se objednali na terapii?

Chcete se registrovat na seminář?

Máte dotaz, který bych Vám mohla zodpovědět?

Vyplňte prosím kontaktní formulář. Brzy se Vám ozvu zpět.

Vaše osobní údaje budou použity pro zodpovězení Vašeho dotazu, potvrzení Vaší objednávky či organizační zajištění akcí pořádaných v rámci projektů Terapie Kutná Hora. Vaše osobní údaje uchováváme v bezpečí a v žádném případě je neposkytujeme třetím stranám. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.

Terapie Kutná Hora

Ing. Eliška Krčmářová
Šultysova 154/2, 1. patro
284 01  Kutná Hora

tel.: +420 735 047 894

e-mail: info@terapiekutnahora.cz

bankovní spojení:  2101979552/2010

datová schránka číslo: bq74cyc

Kancelář se nachází v 1. patře nad restaurací U Havířů. Vchod je ze Šultysovy ulice podloubím u restaurace skrze velká dřevěná vrata do průchodu, kde se hned dáte vlevo po schodech ke dřevěným dveřím. Za nimi je další schodiště, po kterém vyjdete do prvního patra a dáte se vlevo a do chodby. Provozovna je označena, ale pokud byste to přeci jenom nemohli najít, uložte si, prosím, moje telefonní číslo a zavolejte mi, přijdu pro Vás.

zde se potkáváme

IČ: 09920111

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku. Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Kutná Hora

Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce: www.coi.cz, www.adr.coi.cz, e-mail: adr@coi.cz.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Nejsme plátci DPH.