Jak spolupráci se mnou vnímají mí klienti?

Eliško, musím Ti moc poděkovat, že jsi mi pomohla sundat ten balvan. 🙂 Ač jsme se poznaly až na konzultaci, velmi jsem ocenila rychlost, s jakou jsi navodila pocit klidu, pohody a bezpečí i v online prostředí.
Taky Ti jsem vděčná, že jsi mě celým tím osvobozujícím procesem provedla za ručičku a kryla mi záda, zvláště v druhé části našich ťukacích koleček, kdy otázky šly až na dřeň…
Na konci jsem zůstala v úžasu sedět přes 20 minut, nebyla schopna slova…Taková to byla síla a obr AHA moment. Přitom na všechny otázky byla odpověď ukryta přímo v mém těle! Zůstala jsem sedět a jen z výšky pozorovala ten ŠUTRÁK, který jsem tahala 10 let na hrudi, ležící někde hluboko pode mnou. 

Ještě jednou moc děkuji a zdravím

Martina Müller Ondrušová
www.artbuchta.cz/

Úžasné zvědomnění bloků

U paní Elišky jsem absolvovala sezení metodou EFT. Celá terapie probíhala ve velice příjemné atmosféře, vše mi bylo na začátku vysvětleno, stanovily jsme si cíl sezení a šli jsme na čištění. Pokládáním otázek jsme se dostali ke kořenům problému a následně jsme bloky čistily.
Určitě bych toto sezení doporučila hlavně ženám které mají rády empatický a citlivý přístup a chtějí s lehkostí překonat problémy které je tíží.

Přeji mnoho dalších úspěchů. A mockrát Vám děkuji

Veronika Havlíčková

Elišku som oslovila z dôvodu, že som si nevedela rady s neustále sa opakujúcou situáciou v mojom živote. Mala som pocit, že už to musí byť celé nejaké začarované. A ono naozaj bolo. Model jednej nešťastnej okolnosti z detstva sa zaryl tak hlboko do môjho podvedomia, že ešte po 40 rokoch mi silne ovplyvňoval každý krok v živote. S pomocou Elišky sa mi podarilo, dostať ho na svetlo, precítiť si ho a pochopiť. Doporučila mi knižku, ktorú som kedysi čítala, ale na text v nej už dávno zabudla. Krásne bolo i stretnutie s vnútorným dieťaťom. Eli, ďakujem Ti za jeho pripomenutie.

Jedna hodina na úplne odstránenie problému nestačila. Ešte ma čaká dlhá cesta na jeho úplné vyčistenie. Eliška ma ale nasmerovala na ďalšiu cestu môjho osobného sebe rozvoju. Stretnutie a Eliškou bolo plné AHA momentov, emócií i životných právd. Zo srdca ďakujem

Mgr. Andrea Běhalová
www.andreabehalova.cz

Konzultace s Eliškou pro mě probíhala velmi nečekaně. Hned prvními pár otázkami mi našla a otevřela bolavé místo a postupně jsme se dostaly k pravé příčině mého trápení, kterou jsem měla hluboko zabalenou a ani jsem o ní nevěděla. Ač jsem si po skončení konzulace nebyla jistá, zda-li došlo k vyřešení problému, terapie dozněla až za další dva dny, kdy jsem si naplno uvědomila pravý důvod svého trápení a byla schopna si odpustit a jsem přesvědčená, že teď můžu jít dál bez toho těžkého balvanu na srdci. S podobnou službou jsem se setkala poprvé a hodnotím ji jako velmi účinnou a očistnou. S metodou EFT budu určitě pracovat dále a doporučovat jako efektivní způsob práce s vědomím a myšlenkami. Eliščin přístup byl velmi vlídný a přátelský a velmi citlivě mě provázela jednotlivými stádii.

Eva Červenková

EFT ma zaujalo, ako rýchla a efektívna terapeutická metóda.

Preto keď som videla ponuku Elišky, hneď som sa príhlásila. Eliška mi pomohla definovať moje negatívne emócie a limitujúce presvedčenia, ktoré mi stáli v ceste môjho podnikania. Hovorím naschvál v minulom čase, pretože vďaka EFT a Eliškinmu vedeniu sa tieto negatívne emócie rozpustili. Priznám sa, že zo začiatku som bola skeptická a nevedala som, čo očakávať. No EFT funguje.

Ak potrebujete rýchle riešenie v pre prácu s vašimi emóciami, kontaktujte Elišku, ktorá vám pomôže.

Magdaléna Furková
NLP trainer & Business Coach
www.yourcoach.sk

Spolupráce s Eliškou byla moc příjemná a přínosná. O metodě EFT jsem do té doby nic nevěděla, vše mi vysvětlila a laskavě mě provedla celým procesem. Bylo pro mě magické sledovat, že se nepříjemné pocity v těle po poklepání opravdu mírní. Můžu Elišku doporučit na online spolupráci, má příznivé ceny, je flexibilní a zkušená.

Veronika B.

Máte dotaz? Rádi byste se objednali na terapii?

Vyplňte prosím kontaktní formulář. Brzy se Vám ozvu zpět.

Vaše osobní údaje budou použity pro zodpovězení Vašeho dotazu, potvrzení Vaší objednávky či organizační zajištění akcí pořádaných v rámci projektů Terapie Kutná Hora. Vaše osobní údaje uchováváme v bezpečí a v žádném případě je neposkytujeme třetím stranám. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde.